Belgacom wint dit jaar de Grand Prix van de communicatievereniging ABCi met zijn personeelsmagazine Team-up, zo is bekendgemaakt op het ABCi-congres van eind november. De award is ook een erkenning voor het creatieve werk van contentbureau Jansen & Janssen, dat al enkele jaren de vormgeving van het winnende magazine verzorgt en samen met de klant het bladconcept ontwikkelde.
Volgens de jury zit er in Team-up een mooi evenwicht tussen mensen, projecten en producten. Daarnaast vond ze de lay-out prachtig, gedoseerd kleurrijk, 'clean' en warm. Team-up doet glimlachen, heeft duidelijke rubrieken en leest aangenaam. 'Vrolijk en punchy', besloot de jury.
ABCi is de vereniging voor interne communicatie in Franstalig België. Dit is de derde award voor JaJa-magazines dit jaar: eerder won het contentbureau goud en zilver in de Prijs Beste Personeelsblad met Punt (UZ Gent) en Insite (BASF Antwerpen).
comments